Українська Торгівельна Група – ТОВ “Укр Трейдінг Груп УТГ”, пропонує оптові поставки ікри та морепродуктів  від TM “Caviar Capsule”.

   Ми пропонуємо нашим клієнтам ексклюзивний продукт на Українському ринку, який користується великим попитом та ціновою доступністю. Ікорна продукція зарекомендувала себе як смачний а головне 100% корисний продукт,  не дивлячись на те що ікра імітована (до альгінової, білкової та інших незрозумілих виробів вона не відноситься).

Ікра виготовлена за унікальною технологією на основі морських водоростей. Основу оболонки даної ікри становить альгінат натрію – екстракт з морських водоростей – природний полісахарид, що володіє унікальними цілющими властивостями. Ікра на його основі є корисним делікатесним продуктом, споживчі властивості якого практично ідентичні натуральної ікрі лососевих і осетрових порід риб. В основі оболонки даної ікри лежить ламінарія – бура морська водорість. 

Фасовка продукції : ікорна продукція поставляється в термопаках по 1кг / 5кг, запакованих в жорстку картонну коробку.

УМОВИ СПІВПРАЦІ :

  •  Постійне забезпечення високоякісним та ексклюзивним делікатесом ;
  •  Доставка товару до вашої торгової або складської точки ;
  •  Доставка продукції через логістичні служби у всі міста України;
  •  Безкоштовна доставка в місті Дніпро при замовленні від 20 кг ;
  •  Готівковий / безготівковий розрахунок, як на основі передоплати так і по факту поставки ;

.
.
Наша торгівельна група має змогу завжди забезпечувати своїх клієнтів необхідною кількістю продукції в коротші терміни, із усіма правилами зберігання такого типу продукції.
.
.

Умови зберігання: 6 міс. при t від 2 ° C до 6 ° C і відносній вологості повітря не більше 75 ± 5%.

.

Наші клієнти це : Кафе, ресторани, нічні клуби, бари, паби, їдальні, оптові покупці та навіть фабрики та заводи які роблять закупки на подарунки своїм працівникам !